Rubriky
Archiv

Výlet Kulíšků s rodiči

V sobotu 15. října se uskutečnil další výlet Kulíšků, tentokrát i za účasti rodičů a sourozenců.

Dopolední část výletu byla pouze s Kulíšky, se kterými jsme si dali sraz v devět u klubovny. Vyrazili jsme směrem k lomu, kde jsme se pokochali výhledem na krásně podzimně zbarvené lesy a prozkoumali místní zříceninu strážného domu. Různými lesními cestami jsme pak došli na rozcestí, kde jsme si po svačince zahráli Číňanovu hru na zvířátka. Dále jsme pokračovali po žluté směr Bosonohy a po cestě se snažili nasbírat co nejvíce různých plodů – šípky, kaštany, žaludy, bukvice, jablka. Cesta dolů z kohoutovického kopečka rychle ubíhala, a tak jsme po chvilce ocitli na poli vedle Bosonoh, kde jsme taky vypustili draka. Vítr foukal hodně, a tak byl drak brzo v pěkné výšce a každý si mohl vyzkoušet, jak těžké je takového draka ukočírovat. Naobědvali jsme se a vyrazili zpět na kohoutovický kopec.

V jednu hodinu už nás totiž u vodojemu čekali rodiče a sourozenci, kteří se k nám po zbytek výletu přidali. Na hřišti jsme si tak zahráli velký míčový zápas, při kterém jsme měli několik druhů míčů přepravit několika různými způsoby do protihráčovy branky. No byl to pěkný chaos, ale pěkně jsme se u toho vyřádili. Po zelené jsme pak vyrazili na cestu, při které jsme si zahráli oblíbenou Kulišcí hru s kolíčkem – na bombu! A jelikož nás bylo opravdu hodně, tak jsme bomby rozmístili hned dvě, a o to více lidí nám pak taky vybuchovalo. Na vyhlídce u Jírovcové jsme vyfotili a pokračovali do klubovny. Tam jsme si na zahradě rozdělali ohýnek, upekli si špekáčky a trochu si navzájem popovídali. A kdo měl tvořivou náladu, mohl si s pomocí nasbíraných plodů něco poskládat. Byl to příjemný a pohodový závěr krásného podzimního dne, při kterém jsme ušli celých 8 km!

Zapsal: Všezňa
Účast: Kubík, Damián, Paťa, Husky, Dominik, Franky, Pedro, Josífek, Ráďa, Vašík, Číňan, Fredy, Všezňa a spousta rodičů a sourozenců

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6408454510645618449″]