Rubriky
Archiv

Družinový výlet Kulíšků do obory

V sobotu 17. června jsme se s Kulíšky vydali do obory Holedná na závěrečný výlet školního roku.

Sraz jsme měli v 9 hodin u zastávky Stamicova a hned jsme vyrazili kolem Juventusu do lesa. Kousek nad Libušiným údolím jsme pak vstoupili do obory a lesní cestou jsme šli směrem na Horní průhon. Po cestě jsme obdivovali krásy místního lesa a obory, která je plná mravenišť, srnek, veverek, muflonů a dokonce jsme narazili i na ulítlého papouška. Na krásném plácku uprostřed obory jsme si s kluky zahráli oblíbené ringo a posilnili jsme se sváčou. Pak už náš čekal výšlap na vrchol Holedná, kde jsme se symbolicky rozloučili s Kulíškami, kteří od září přechází do vlčácké družiny Kamzíků a navzájem poděkovali jeden druhému, že jsme tak dobrá parta kamarádů.

Po asfaltce jsme pak pokračovali k jezírkům, kde jsme se vyřádili ve skluzavkovém korytu, abychom pak mohli zvesela pokračovat po žluté do kopce. V altánku u Hobrtenek jsme si dali oběd a následně jsme dobývali pevnosti, které tu někdo před námi postavil. Pak už to byl jenom kousek po žluté do klubovny, kde na nás čekal Fredy. Dali jsme si druhou sváču, dolepili jsme si rytíře (celoroční hra Kulíšků) a zahráli si s něma dračí doupě. Kluci byli odvážní, a tak se jim podařilo vysvobodit dceru hospodského od lstivých loupežníků.

Počasí sice nebylo úplně červnové a teplé, ale i tak jsme se krásně prošli a stihli náš závěrečný výlet, ještě než začalo pršet! V 15 hodin už nás čekali rodiče a s prvními kapkami jsme se rozloučili.

Zapsal: Všezňa
Účast: Damián, Kubík, Gazík, Husky, Pedro, Franky, Dominik, Vašík, Brepta, Číňan, Fredy a Všezňa

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6433351384737003185″]