Rubriky
Archiv

Miniúder Kulíšků

V sobotu 27. ledna jsme s Kulíšky vyrazili na akci Miniúder, která se od 9 do 14 hodin konala v tělocvičně na ZŠ Pavlovská. Zúčastnili jsme se tak olympijských miniher všech benjamínků z našeho střediska, družinek Kulíšků, Puštíků a Soviček.

Na úvod nás čekal slavností nástup, při kterém zazněla olympijská hymna, sportovci i rozhodčí složili svůj slib a seznámili jsme se s plánem olympiády. Hned potom jsme si zahráli několik seznamovacích her, abychom se navzájem trochu lépe poznali.

První část olympijských her byla ve znamení individuálních závodů a přípravy jednotlivých sportovců. Každý dostal svoji průvodku a měl za úkol obejít všech 12 stanovišť, na kterých si otestoval jak je na tom se silou, mrštností, rychlostí, fyzičkou a co vlastně sám dokáže a vydrží.

V druhé části olympiády jsme se potom rozdělili do čtyř skupin, ve kterých jsme následně soutěžili v nejrůznějších teamových hrách. Vyzkoušeli jsme si tak biatlon se střelbou do terčů, zahráli si honičku po čárách s dopingovou kontrolou, otestovali zdatnost ve štafetě opičí dráhy a nakonec se vyblbli při fotbálku s několika míči. Zkrátka pohybu bylo až až!

Na závěr potom už jen slavností nástup s fanfárou, předání diplomů a medailí a hurá domů na zasloužený odpočinek.

Zapsal: Všezňa

Účast: Gazík, Kubík, Lukáš, Ondra, Frantík, Číňan, Fredy a Všezňa

[cws_gpp_images_by_albumid theme=grid id=”6516872937478956049″]