Rubriky
Archiv

Výlet Kamzíků

V sobotu 22. září jsme se na Hájence sešli na náš první družinový výlet ve školním roce 2018/19. 

Vydali jsme se do Bystrce a přes Kníničky okolo Mniší hory jsme pokračovali dál do lesů. Cestu nám lemovaly spousty bedel a celou dobu nás provázelo rozptýlení v podobě umazleného a divokého černého psa (Korduly). Mnohdy jsme šli spíš jenom v lese než po lesní cestě a díky tomu se nám naskytl pohled na krásnou nedotčenou přírodu.

Po obědě se nám podařilo se z lesa vynořit nedaleko medláneckého letiště, jehož provoz kluky velmi zaujal. V druhé části výletu jsme se museli trošičku zapotit, jelikož jsme museli zdolat nejvyšší vrchol medláneckých kopců. Výhled stál rozhodně za to – na jedné straně kopce pohled do přírody a na straně druhé výhled na město Brno.

Na tomto krásném místě se také odehrál hřeb celého výletu – určení šestníků a podšestníků, na což se všichni moc těšili. Funkce šestníka se nakonec zhostí br. Horo a br. Matyáš K. a funkci podšestníků budou zastávat br. Vašík a br. Iont. Po udělení nových funkcí jsme si ještě zahráli pár her, pomazlili s Kordulou a vydali se na cestu domů.
účast: Bedla, Šmirgl, Horo, Maskáč, Vašík, Franky, Domča, Fosef N. a Husky
zapsal: Bedla